Likvidace odpadů

Likvidace zemědělských strojů

Drobným zemědělcům i velkým zemědělským podnikům jsme schopni zajistit odvoz a likvidaci veškeré staré a nepotřebné zemědělské techniky. Nabídneme Vám tu nejlepší cenu s ohledem na množství a kvalitu surovin. Naše vozy jsou vybaveny hydraulickou rukou pro snadnější manipulaci s odpadem.

Likvidace strojů

Likvidace kovových konstrukcí a sil

Jsme připraveni na místě provést demontáž veškerých již nepotřebných kovových konstrukcí. Následně vlastní autodopravou železný šrot odvézt a zlikvidovat a nabídnout Vám tu nejlepší výkupní cenu. Využijte naše profesionální služby!

Likvidace kovových konstrukcí

Likvidace výrobních technologií

Výrobní linky často obsahují velmi různorodé materiály – kovy, plasty, elektroniku a jiné. Všechny tyto materiály dokážeme demontovat odvézt a zlikvidovat. Pomůžeme Vám udělat místo pro nové technologie.

Likvidace výrobních technologií

Výkup starého papíru

Myslíte si, že výkup papíru je dnes již dávno minulostí? Kdepak. Sběr papíru je stále velmi aktuální. Posbírejte všechen starý papír, lepenky, noviny a časopisy, které doma máte a přijeďte s tím vším k nám. Starý papír pro nás má stále ještě cenu. Stačí jen roztřídit na dva druhy:

1) časopisy, noviny, letáky, kancelářský papír, knihy (bez desek) apod. – naskládat a svázat do balíčků
2) lepenka a kartony (poskládat a svázat)

Vše zvážíme a vyplatíme vám peníze. Papír nesmí obsahovat kovy a plasty.
Starý papír vykupujeme ve sběrně Prachatice a Telč.

vykup-stareho papiru-prachatice